Aktualitet

Tritol në banesë, merret në mbrojtje Xhisiela Maloku dhe familja e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:18 - 08/10/18 |
b.f
Pas sulmit me eksploziv që ndodhi sot në banesën e gjyshit të Xhisiela Malokut, kjo e fundit është marrë në mbrojtje nga policia.Policia e Krujës ndodhen në banesën e Ramazan Muçës, gjyshit nga mami i Xhisiela Malokut.

Në mbrojtje janë marrë edhe familjarët e saj.

Mësohet se Xhsiela e ka pranuar mbrojtjen e Policisë.

Policia ka hartuar një plan masash për ruajtjen e familjes së saj.

 

 

 

 

 

Pas