Life Style

Tre shenjat e horoskopit që duan të tërheqin gjithmonë vëmendjenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:59 - 02/02/22 |
Opi Nion

Luani

Mbreti i vëmendjes. Edhe nëse ndihet indiferent, është i aftë të bjerë në depresion. Luani do të promovojë jetën e tij në rrjetet sociale për të treguar se sa mirë po ia kalon, sa banore është jeta e tij, sa luks ka rreth tij dhe në përgjithësi sa shumë i pëlqen.

Ai dëshiron të tregojë se është superior ndaj jush dhe sigurisht “me origjinë të lartë”. Nëse nuk merr ‘like-t’ që pret, nuk do të flasë dhe do të ndihet i dështuar.

Peshorja

Ai është i pashëm, ai e di këtë dhe do të bëjë gjithçka për t’jua treguar. Ai është narcisist, dëshiron të hyjnizohet, të flirtojë, të admirohet dhe sigurisht të mbledhë qindra, në mos mijëra pëlqime.

Peshorja ka nevojë për konfirmim. Ai është shumë i ngjashëm me Luanin në këtë pjesë. Ai është gjithashtu një tregtar dhe dëshiron t’ju tregojë se sa më i mirë është se ju. Nëse nuk ju pëlqen, ai do ta marrë personalisht.

Peshqit

Kjo shenjë mbart pasiguri të madhe mbi të. Mos e shihni atë kaq të ulët. Ai dëshiron të tërheqë vëmendjen, të pëlqehet dhe të konfirmohet.

Ai është një narcisist, ai thjesht nuk është duke e mposhtur atë. Peshqit duan të tërheqin vëmendjen dhe sigurisht ai do të bëjë të pamundurën për pëlqimet në rrjetet sociale.

Pas