Aktualitet

Transportonte emigrantë, makina aksidentohet pas ndjekjes së policisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:23 - 27/10/20 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme një makinë që transportonte emigrantë të paligjshëm është aksidentuar  në qendër të qytetit të Pogradecit.

Sipas informacioneve, drejtuesi i mjetit u fut kundërvajtje në momentin që ka parë postbllokun e policisë.

Për shkak të shpejtësisë drejtuesi humbi kontrollin dhe u përplas pranë një trotuari. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe është vënë në ndjekje të një mjeti tjetër tip Benz që ndihmonte drejtuesin e mjetit që transpononte emigrantë./ Opinion.al

Pas