-Jetë dhe Stil

Transgjinoria Linda, rrëfen historinë e saj të dashurisë: Jetoja me vjehrrën dhe vjehrrin, e zeza unë ç’kam hequrBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:02 - 27/01/17 |
b.f

Transgjinoria shqiptare Linda Rei, e cila jeton në Itali, ka rrëfyer jetën e saj në studion e “Zonë e Lirë”. Mes të tjerave ajo ka treguar një nga historitë e lidhjeve të saj, e cila përfundoi me ndarje të dhimbshme. Linda ka qënë e lidhur më një djalë dhe ka jetuar me atë  dhe prindërit e tij, por familja e tij nuk e trajtonte mire./opinion.al

Ndiqeni në videon mëposhtë se si përfundoi historia e tyre e dashurisë.

Pas