Aktualitet

Trafik droge në Gjermani-Zvicër, 7 persona në pranga


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 21/06/21 |
Opi Nion

Prokuroria e Tiranës ka goditur një rrjet të trafikut të kokainës Gjermani-Zvicër. Klan News raporton se në pranga kanë rënë 7 persona, mes tyre dhe zyrtarë shtetërorë për shpërdorim detyre.

Deri tani bëhet me dije se operacioni është ende në vijim.

Pritet që në orët në vijim të ketë një deklaratë për detaje të mëtejshme.

Pas