-U tha në Opinion

Tjetër përplasje Rama-Lala: Ku fiket kjo!Gazetarja: Nuk mund të gënjesh…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:00 - 13/02/20 |
xhu lia

Edi Rama: Kjo e paska të bukur këtë kjo flet dhe qesh me vete

Klodiana Lala: Po gënjeshtër është Zoti Rama…sepse njeriu më i pushtetshëm në Durrës dhe dhënë garanci për eksponentin më të rrezikshëm ….

Edi Rama: Moj zonjë po ku ka njerëz të pushtetshëm….

Klodiana Lala: …dhe nuk mund të gënjesh opinionin publik

Edi Rama: Më lër të mbaroj …moj zonjë nuk ka njerëz të pushtetshëm ….uaaa Kjo qenka… po fiku moj një minutë fiku, fiku moj një sekondë

Klodiana Lala: Të ndërhysh pikërisht…

Edi Rama: shi shi flet dhe me gisht , po ule gishtin moj fiku …po me lër moj të shpjegoj

Klodiana Lala: ….e keni krijuar dhe u bë reforma në drejtësi për të pastruar sistemin që keni sot pas 7 vitesh qeverisje që jo vetëm sistemi nuk është pastruar

Edi Rama: ca është kjo moj…

Klodiana Lala: Ju vet ndërhyni dhe po merrni dhe po merrni kompetencat e SPAKU-t…

Edi Rama: Po këto i ke thënë i ke stërthënë …unë këtë po të shpjegoj ti spo më lë të flas

Klodiana Lala: nuk është justifikim që gjyqësori u paska…

Edi Rama: Po më lër moj të flas

Klodiana Lala: Cili është ai polic apo gjykatës që të marrë dhe të dënojë një njeri që ka mburojë politike
Edi Rama: Kjo qenka …moj zonjë …ti ke sjellë atë që sduhet …moj zonjë më lër të flasë moj …po çke denoncuar ti moj, tikëto thuaja vets

Klodiana Lala: Vangjush Dako u kap…

Edi Rama: Ore Fevzi jam duke shpjeguar arsyen pse kam ardhur ….po qeka e papame kjo, kjo nuk fiket mo….

Pas