Kronikë

Tiranë/ Përfshihet nga zjarri kati i katërt i një baneseBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 20/06/22 |
Opi Nion

Një banesë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen sotme në Tiranë.

Mësohet se ngjarja është regjistruar në rrugën “Hamdi Sina”, ku zjarri përfshiu katin e katërt të një banese.

Policia informon se nga flakët nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

Pas