Kronikë

Tiranë/ Makina përplas efektiven e policisë rrugore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:09 - 15/01/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme rreth orës 12:55 në zonën e mbikalimit të Kamzës në Tiranë.

Mësohet se një makinë ka përplasur punonjësen e policisë të qarkullimit rrugor, e cila është transportuar dërgua në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Sipas informacioneve, punonjësja e policisë është jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë  vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas