Kronikë

Tiranë / Gjendet i pajetë një shtetas polakBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:40 - 20/06/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme një i moshuar polak është gjetur pajetë në banesën që kishte marrë me qira në bulevardin “Bajram Curri”.

Viktima është 73-vjeçari polak, A.H. ndërkohë që nga kqyrja paraprake, në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas