Aktualitet

Tiranë/ Gjendet e vdekur një 73-vjeçare,kishte ndërruar jetë para 6 muajsh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:11 - 29/01/21 |
Semiljana Azizi

Një grua 73-vjeçare është gjendur e pajetë në qytetin e Tiranës ditën e sotme. “News24” raporton se e moshuara kishte 6 muaj që kishte ndërruar jetë dhe ishte gjendur në banesën e saj, në të cilën jetonte me qira.

Ka qenë pronarja e shtëpisë ku jetonte e moshuara që ka zbuluar ngjarjen e rëndë, pasi kishte shkuar për ta parë të moshuarën.

Mësohet se qiranë të moshuarës ia paguante një shoqatë bamirësie./Opinion.al

Pas