Kronikë

Tiranë/ Bie nga kati i 6-të i pallatit, humb jetën 50-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 10/05/22 |
Opi Nion

Pasditen e sotme është regjistruar një ngjarje e rëndë në Tiranë.

Mësohet se një 50-vjeçar ka rënë nga kati i 6-të i një pallati në zonën e Astirit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Personi që ka humbur jetën është identifikuar si Krenar Aliu, i cili ka rënë nga kati i 6-të i pallatit ku ka qenë duke punuar.

Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas