Kronikë

Tiranë/ Autobusi përplaset me makinën, përfundojnë të dy në Lanë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:33 - 29/04/22 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme një aksident është regjistruar në Tiranë, pranë kinema ‘Agimi’.

Mësohet se një autobus është përplasur me një mjet. Si pasojë e aksidentit autobusi dhe makina kanë përfunduar në Lanë.

Sakaq nuk raportohet për persona të lënduar.

Pas