Kronikë

Autobusi dhe makina përfunduan në Lanë, kush është pronari i “Benz-it”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:01 - 29/04/22 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur nga aksidenti  ku u përfshi një autobus dhe një makinë në Tiranë, duke përfunduar në lumin Lanë.

Nga aksidenti mbetën të plagosur dy persona. Sipas informacioneve, makina është “Mercedes benz A Class” kafe e errët.

Automjet është në pronësi të Ergys Hysit. Dyshohet se ka qenë “Benzi” që i ka prerë rrugën autobusit duke dalë më pas jashtë rruge.

Pas