Kronikë

Tiranë/ Aksident me 3 të plagosur pranë Pallatit të Brigadave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 31/03/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme është regjistruar një aksident pranë Pallatit të Brigadave në Tiranë, ku janë plagosur tre persona.

Sipas policisë, janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin D. P., dhe mjeti me drejtues shtetasin A. S.

Dy drejtuesit e mjeteve dhe pasagjeria që ndodhej në mjetin me drejtues shtetasin D. P., shtetasja M. C., janë dërguar për kontroll në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Pas