Kronikë

Tiranë/ 45-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë, dyshimet e para të policisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 23/06/21 |
Opi Nion

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në Tiranë ditën e sotme. Bëhet me dije nga policia se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gramoz Pashko” tek Ish-Studenti, pranë rrugës së Elbasanit.

Policia e Tiranës raporton ndër të tjera se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Ndërkohë që grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Po ashtu po hetohet në lidhje me zbardhjen e identitetit të viktimës.

Pas