Te Fundit

Tirana në errësirë, çfarë po ndodh?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:50 - 11/11/15 |
b.f

Zona të tëra në Tiranë janë zhytur në errësirë prej disa orësh. Konkretisht errësira ka mbuluar zonën pranë ish-Kombinatit Misto Mame, Unazë e Re dhe Yzberisht. Sipas OSSHE, shkak është bëë shkatërrimi i një kabulli nga një individ të cilin e ka konsideruar të papërgjegjshëm por pa dhënë shpjegime se për çfarë dëmtimi bëhet fjalë. Deri më tani në errësirë janë 20 mijë qytetarë. Ndërkohë që OSSHE ka bërë kallëzim në polici.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas