Aktualitet

Tirana e përmbytur, sot pa drita e pa ujë 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:16 - 22/11/15 |
b.f

Pas reshjeve të dendura që prekën kryeqytetin, duket së banorët e Tiranës do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike dhe ujit të pijshëm, veçanërisht në disa zona ta caktuara.

Nërsa mësohet se kryesisht periferia e Tiranës vuan mungesën e energjisë, në zonën e Laprakës, Zogut të Zi, Mulletit, Saukut dhe Lundrës, zona e Tiranës së re dhe Komuna e Parisit kanë patur ndërpreje të ujit.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas