Aktualitet

Tentoi të vetëdigjet, momenti kur 40-vjeçari neutralizohet nga policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:19 - 13/05/21 |
Opi Nion

Opinion.al ka siguruar pamjet gjatë neutralizimit të 40-vjeçarit, i cili hyri në sheshin “Skënderbej” dhe kërkoi të vetëdigjej gjatë faljes së Fitër Bajramit.

Duket se 40-vjeçari është i shoqëruar nga forca të shumta policie, teksa fillimisht është ndaluar nga besimtarët që ishin në shesh.

Ende nuk duhen arsyet se pse 40-vjeçari donte të merrte një akt ekstrem, megjithatë policia është duke vijuar hetimet./Opinion.al

 

Pas