Kryesore

Parashikimi i motit për ditën e enjte, 13 maj 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 13/05/21 |
Opi Nion

Ditët e enjte dhe e premte do të karakterizohen nga mot i paqendrueshëm. Përgjithësisht në qendër e veri do të mbizotërojnë vranësirat e ndërsa në jug dhe kthjellime.

Reshjet e shiut do të jenë të karakterit të shtrëngatave lokalisht dhe me rrufe në veriperëndim.

Duke ditur që jemi në stinën e pranverës reshjet kanë karakteristikë të nisin në orët me temperatura në rritje dhe përfundimi i tyre vjen i menjëhershëm. Era do të mbizotërojë nga kuadrati i jugut e lehtë e përkohësisht mesatare. Valëzimi i forcës 3 ballë.

Ju urojmë pasdite të bukur!

Pas