Kronikë

Tentoi të përdhunonte 19-vjeçaren, arrestohet i moshuari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:27 - 15/09/21 |
Opi Nion

Një 65-vjeçar është arrestuar nga Policia, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një 19-vjeçare.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Starje në Kolonjë. I arrestuari është identifikuar si Nazmi Hasankolli, i cili është denoncuar në polici menjëherë pas ngjarjes.

Materialet në ngarkim të tij i kanë kaluar prokurorisë dhe mbi të rëndon akuza për veprën penale  “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, mbetur në tentativë./Opinion.al

Pas