Aktualitet

Telefono në këto numra nëse ndjehesh i rrezikuar nga sulmet terroriste


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:26 - 23/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Qeveria e Kosovës ka vënë në dispozicion numra telefonikë për gjithë ata që ndihen të kërcënuar. Kjo pas sulmeve që kanë ndodhur në Paris. 192 ose telefonia fikse: 92 apo në numrat 080019999 ose 038550999 , duke siguruar për reagim profesional dhe shumë të shpejtë, për çdo problem që ata mund të kenë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas