Te Fundit

Të shtëna me armë zjarri në BulqizëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 05/09/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të hënë në Bulqizë.

Një sherr mes dy të rinjve ka degraduar në përdorimin e armës. Ngjarja ka ndodhur tek Ura e Serbinit, në Njësinë Administrative Shupenzë.

Sipas policisë, njëri prej të rinjve të përfshirë në konflikt ka qëlluar me armë në ajër.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e sherrit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e konfliktit.

Pas