Aktualitet

Të shtëna me armë në Kamzë, policia: Autori qëlloi në drejtim të automjeteve të parkuaraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:17 - 07/11/22 |
Opi Nion

Policia e Shtetit ka dhënë detaje të reja për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kamëz, ku u regjistruan të shtëna me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në rrugen “Donald Trump”, ku sipas informacioneve paraprake, një person i ulur pas në motomjet, ka qëlluar me armë zjarri,në drejtim të automjeteve të parkuara. Për pasoje, dy automjete kanë pësuar dëmtime.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e kapjen e autorit/ëve.

Pas