Galeri

Të shkurtra por të bukura, këto janë të famshmet që gjatësia nuk i ka penguar aspak


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 08/10/17 |
b.f

Miti që femrat e gjata janë më të bukura, nuk është aspak i vërtetë. Këtë e vërtetojnë këto të famshme të cilat, edhe pse nuk kanë “shalën 2 metra” përsëri janë shumë të lakmuara dhe shumë të bukura. Ja për cilat bëhet fjalë.

Kim Kardashian – Edhe pse vetëm 1.59 cm, ajo ka një trup për tu pasur zili.

Shakira – Ajo është vetëm 1.57 cm dhe është një bombë

Ariana Grande – Edhe pse është vetëm 1.53 cm, Grande preferohet shumë nga publiku.

Lady Gaga – Ajo ka një gjatësi prej 1.55 cm. Gaga ka ditur të jetë e veçantë dhe shumë seksi.

Kylie Minogue – Këngëtarja australiane gjithmonë është paraqitur seksi në klipet e saj. Ajo është vetëm 1.52 cm dhe kjo e ka favorizuar më tepër pasi duket më e vogël në moshë.

Pas