-Jetë dhe Stil

Të përqafuar e buzëqeshur, Meta uron Shën Valentinin me një foto me KryemadhinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 14/02/22 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta ka uruar festën e Shën Valentinit me një foto ku shfaqet me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi.

Sikurse duket në foto ata shfaqen të buzëqeshur përkrah njëri-tjetrit, në një ambient të gjelbëruar.

 “Gëzuar Shën Valentinin nga ne”, ka shkruar Meta krahas fotos./Opinion.al

Pas