InstaBIZ

Të ndarë prej muajsh, Kylie Jenner habit me veprimin për ish të dashurin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:45 - 11/11/19 |
el ida

Kylie Jenner ka udhëtuar drejt Houston dhe arsyeja ka shkaktuar jo pak konfuzion. 22-vjeçarja mbështeti para miliona njerëzve ish të dashurin e saj, Travis Scott në festivalin muzikor “Astroworld”.

Ajo ndodhej bashkë me mikeshën e saj të ngushtë, Sofia Richie të ulura në rreshtin e parë për të duartrokitur reperin. Mësohet se bashkë me to ka qenë edhe vajza e çiftit, Stormi.

Kujtojmë se Kylie dhe Travisi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre thuajse dy muaj më parë. Arsyeja e ndarjes nuk u bë publike megjithatë të dy deklaruan se do të ishin gjithmonë pranë vajzës së tyre. Pas këtij veprimi të Kyliet shihet se marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë e mirë dhe fansat e tyre mund të presin edhe për ndonjë rikthim të dyshes./Opinion.al

Pas