-Jetë dhe Stil

“Të lutemi për fitore”, ndeshje brenda kishës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:30 - 17/01/18 |
b.f

Një burrë ka zgjedhur vendin e gabuar për të parë ndeshjen, por është bërë i njohur kudo falë saj.

Në një video që qarkullon në rrjete sociale, burri, identiteti it ë cilit nuk dihet ndodhet në kishë por nuk mund të heqë dorë nga futbolli.

Ai ka pranë foshnjen e tij, ndërsa pranë i ka vendosur celularin ku dy skuadra po ndeshen.

Nuk dihet nëse ka qenë dicka e veçantë që ai ka zgjedhur të shohë sportin e njohur në vendin e shenjtë për besimtarët katolikë.

Pas