-Jetë dhe Stil

Të gjesh sozinë në avion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 30/10/15 |
root

Rastësia është mbret i botës, sidomos kur gjen krejt rastësisht edhe sozinë tënde. Një burrë e ka gjetur sozinë e tij, teksa udhëtonte dhe sigurisht që ky moment, nuk mund të shpëtonte pa një “selfie”. Fotoja e cila u postua në Twitter, është komentuar dhe ka marrë  shumë pëlqime.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas