Te Fundit

Taulant Balla në ‘Opinion’/ Çfarë ndodhi pas kamerave?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:41 - 17/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin ‘Opinion’ është i ftuar Taulant Balla. Ai po flet për të gjitha akuzat e opozitës dhe përfshirjen e tij në videopërgjigjmet e publikuara.

Në videot më poshtë është regjistruar momenti i ardhjes së Taulan Ballës në TV Klan dhe e gjithë ajo se çfarë ndodhi pas kamerave në dhomën e grimit.

Në studion teksa drejtuesi i ‘Opinion’ Blendi Fevziu, po diskuton për emisionin e sotëm dhe materialet e përgatitura me kryeredaktoren Desada Metaj dhe regjisorin Indrit Kasmi, Balla shihet të merret me telefonin.

Ndiqni në video se çfarë ndodhi pas kamerave në ‘Opinion’./G.Zaimaj-Opinion.al

 

Pas