Aktualitet

Salianji përgënjeshtron Taulant Ballen. Ka udhëtuar me Begon që në 2013-ën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:00 - 17/10/18 |
b.f

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji, të mërkurën, përgënjështroi kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla në lidhje me udhëtimet me narkotrafikantin Edmond Bego.

Salianji shkruan se Balla ka udhëtuar 57 herë me narkotrafikantin Edmond Bego.

Shënimi i plotë në Facebook: 

57 udhëtimet Balla-Bego!
Balla Sapo tha në Opinion që e njoh nga viti 2015 ndërkohë ka udhetuar që në vitin 2013!
Datat dhe ditët mund ti shohë kushdo.
P.s. xhamia e Dragostunjës është inauguruar në Qershor 2015, jo ne fillim 2015

Pas