InstaBIZ

Tapeti i kuq i Critics’ Choice, fustani i aktorit merr të gjithë vëmendjen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:01 - 13/01/20 |
el ida

Pas Golden Globes, vëmendjen e çmimeve në kinematografi dhe televizion e rrëmbeu Critics’ Choice Awards.

Ceremonia u drejtua nga aktori amerikan Taye Diggs, dhe ashtu si zakonisht përpos listës së çmimeve vëmendje morën edhe veshjet e yjeve në tapetin e kuq.

Ashtu siç ndodh në thuajse çdo event, një vëmendje të madhe mori dhe fustani i përzgjedhur nga aktori Billy Portner, i cili kishte ndërthurur klasin me tendencën e satenit. Sipas “Vogue”, Portner i cili ishte mbuluar me flutura ishte padyshim personazhi që rrëmbeu të gjithë vëmendjen në ceremoni pasi konkuroi denjësisht të gjitha të pranishmet.

Nga Jennifer Lopez tek Nicola Kidman, ja çfarë zgjodhën yjet e Hollivudit për Critics’ Choice Awards.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
<
>

Pas