Kryesore

Takimi me Alibeajn, Noka: E respektojmë, kemi rënë dakord për të vijuar bisedimet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:52 - 26/03/22 |
Opi Nion

Disa nga anëtarët e Komisionit të Rithemelimit janë futur përsëri në selinë e PD gjatë ditës së sotme.

Deputeti Flamur Noka tha se tashmë PD do i rikthehet normalitetit, ndërsa theksoi se është rënë dakord që Komisioni i Rithemelimit të vijoj takimet me kryetarin e Komanduar të PD, Enkelejd Alibeaj.

 “Demokratët janë tolerantë në natyrën e tyre por edhe mendjehapur. Ata  dinë shumë mirë ase po nuk fshimë mentalitetin e bravës dhe blindit nuk ecet përpara. Kryetarin e Grupit parlamentar do ta takojmë sërish. Kemi rënë dakord për të vijuar bisedimet për mbledhjen e grupit. E respektojmë Alibeajn,”-tha Noka./Opinion.al

Pas