Kryesore

Takimi i Ramës me kryebashkiakët, Basha: Peshku qelbet nga koka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:16 - 10/07/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar reagimet pas takimit të kryeministrit Edi Rama me kryebashkiakët e vendit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se Rama është më i dëmshëm se kryebashkiakët që sipas tij, i ka emëruar në bashkitë e vendit.

“Shqiptarët e dinë që Rama në qeveri është më i dëmshëm se “Ramët” e emëruar prej tij në bashkitë e vendit. Dy gjëra janë të qarta, së pari që ky regjim është i korruptuar deri në palcë dhe së dyti që peshku qelbet nga koka”, shkruan Basha. / Opinion.al

Pas