Aktualitet

Tahiri: Kamera sigurie në çdo pallat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 11/11/15 |
b.f

TIRANË- Përreth një orë ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka prezantuar para grupeve të interesit ligjin e ri për sigurinë publike.

Do të vendosim kamera në çdo pallat, në çdo shkollë dhe në shumë biznese tha, ministri. “Preket i gjithë zinxhiri i parandalimit, hetimit dhe në luftën kundër krimit “Droga të forta konsumoheshin në vende të caktuara në lokale nate, ky një problem i madh por askush nuk kujtohet që ai lokal paguan shuma marramendëse për sigurinë nëpërmjet një policie private që dështoi të bënte detyrën e saj”, tha më tej ai.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. o lepur, dole ti nga kurveleshi qe i fshije qurat me menge te bluzes te komandosh vendin shqiptar!!! vetem populli e ka per detyre te te pergjigjet ty? po ti ske detyre para popullit te pergjigjesh fare??? pa na trego ku i gjete leket qe bleve Audin A8? po vetem kujdes se nuk je ne Gusmar. ti ti bllokosh makinat e njerzve dhe u thua te deklarojne ku i gjeten te ardhurat po ti vet sta ndjen shume se je i fort…. nuk do jesh gjithmone ne qevgeri ……..

Pas