Aktualitet

Protesta, studentët bllokojnë rrugët kryesore të Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:23 - 11/11/15 |
root

Nga Suada Daci 

Studentët e Universitetit të Tiranës, kishin lajmëruar një protestë përpara Kryeministrisë e cila nuk ka filluar. Kjo sepse fillimisht do të bllokojnë rrugët kryesore të kryeqytetit dhe më pas do të drejtohen përpara Kryeministrisë. Ata thonë për Opinion. Al se rruga e parë që bllokuan ishte ajo e Elbasanit. Nga ana tjetër ata shprehen të bindur që nuk do ti paguajnë tarifat e trefishuara.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas