Etiketë: ndalim

Pas keqkuptimeve me Stresin, Hygerta Sako merr një vendim

A u ndalua Stresi për kokainë?

Reperi i njohur Stresi është gjendur sërish në telashe me policinë. Burime të sigurta thanë se ai është shoqëruar gjatë mbrëmjen së djeshme dhe aktualisht ndodhet në Drejtorinë e Policisë ...

Faqe 1 nga 2 1 2