Etiketë: Manjola Bregasi

Pas lajmit për vdekjen e 23-vjeçarit në Francë reagon Ministria e Jashtme dhe familjarët: Nuk i janë hequr aparaturat

Kush e vrau Florencin?

Manjola Bregasi “E vrau politika”. Kështu thërrisnin sot paradite miqtë e Florenc Beqirit dhe shumë qytetarë të tjerë të praninshëm në protestën- homazh zhvilluar në kryeqytet, në kujtim të të ...

Salcë në kohë krize!

Pse gënjente Edi Rama? 

Manjola Bregasi Në fillim ishte opozita. Por askush nuk ia vuri veshin e madje i cilësuan akuza politike. Më pas mediat e huaja. Por sërish u kundërshtuan, e madje kush ...

Faqe 1 nga 2 1 2