Politikë

“Stilistë dhe biznesmenë”, Kujtim Gjuzi zbulon kandidatët për zgjedhjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 26/02/21 |
Opi Nion

Në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të garojë dy koalicione, ndërsa Partia Socialiste do të jetë e vetme.

Kujtim Gjuzi do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit në një koalicion me Zef Shtjefnin, Selami Jenisherin dhe Kostaq Papën.

Në një postim në “Facebook”, ai ka publikuar listën me emrat e kandidatëve. “Shqiptarë votues të zgjedhjeve 2021. Partia Kombetare Konservatore Albania do te paraqese kete Liste Garuese 100% e Hapur per Kandidate ne Koalicionin e 4 Partive Parlamentare. Aleanca Bashkimi Popullor Emigracioni – Ora e Shpreses dhe Konservatoret” shkruan Gjuzi.

Lista e publikuar nga Kujtim Gjuzi

01 – Dr Enriko CEKO

02 – Prof. Dr. Gezim BOCARI

03 – Msr Pajtesa BISHA

04 – Dr. Stavri TRAKO

05 – Av. Shpetim KODHELAJ

06 – Jetmira MUKA ( Kovaci ) Bisnes WMEN

07 – Ilir HOXHA ————- Biznesmen

08 – Msr. Maksim FERRA

09 – Merita PREZA Stiliste – MODA

10 – Dr. Roland SAHATCIA

11 – Arjan HOXHA Emigrat Itali

12 – Valdete HAJDARMETAJ

13 – Arben MALI————— Biznesmen

14 – Kledis GJOSHI————- Student

15 – Fatma PEPA Stiliste – MODA

16 – Ing. Artan GJINALI

17 – Kastriot HYSI

18 – Nandi XHAHYSA

19 – Av. Tan GJUZI

20 – Perika XHULI

21 – Kadri MUKA

22 – Spartak HOXHA

23 – Antoneta BEQIRAJ Stiliste – MODA

24 – Edmond QORDJA

25 – Sherif BOKA

26 – Valdet DERRALLA

27 – Davit TATANI Student Kavaje

Vijon perzgjedhja ne primare deri me date 02 Mars

V.O Ftese Shoqerise Civile Eja edhe ti./ Opinion.al

Pas