Kryesore

Sot zbardhen emrat për postet e rëndësishme në PDBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:57 - 03/06/22 |
Opi Nion

Ditën sotme Partia Demokratike zhvillon zgjedhjet për plotësimin e strukturave të saj.

PD njofton se do të zhvillojë sot në orën 14:00 një mbledhje Kryesie, në të cilën pritet të miratohen kandidaturat e kryetarit Sali Berisha  për Sekretar të Përgjithshëm, nënkryetarë dhe sekretariatet e partisë.

Më pas, pritet mbledhja e Këshillit Kombëtar për të votuar kandidaturat, proces i cili do të nisë në orën 17:00 në selinë qendrore të Partisë Demokratike.

Pas