Aktualitet

Sot skadon afati, Komisioni i Rithemelimit të PD: Do të shkojmë në seli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 05/01/22 |
Opi Nion

Një grup deputetesh nga Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD kanë njoftuar se sot do të shkojnë në selinë blu.

“Një grup deputetesh nga Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD do të shkojnë në Seli sot në orën 12.00 dhe do te japin një deklarate”, thuhet në një njoftim për mediat.

Ndërkohë kujtojmë se sot është afati i fundit që Komisioni për Rithemelimin e PD i ka lënë kreut të PD-së, Lulzim Basha, për të liruar selinë blu, pas referendumit të 18 Dhjetorit që vendosi për shkarkimin e tij si kryetar i PD.

 

Pas