InstaBIZ

Skuadra e Rita Orës pretendente për fitoren e X-Factor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:15 - 02/11/15 |
root

Rita Ora dhe ekipi i saj në X-Factor, janë pretendentët kryesor për të fituar X-Factor në Britani. Mediat britanike shkruajnë se këtë vit antarja më e re e panelit të jurisë, Ora mund të shpallet kampione, pasi ka krijuar një ekip me zëra fantastik. Nga ana tjetër Rita nuk ka lenë pas dore as koncertet e saj, duke u shfaqur shumë energjike në një nga eventet e saj në Londër.

Bold move: Looking stylish as ever, the new judge stood out in a rather quirky ensemble

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas