Kronikë

Skandali/ Arrestohet, shefi i zonës i çon minorenes video të turpshme


               Publikuar në : 13:34 - 11/02/19 |
b.f

Video skandaloze/ Shefi i zonws i çon minorenes video të turpshme, policia e arreston

Një tjetër skandal me sfond ngacmimin seksual ka përfshirë kwtw herw policinë.

Portali newsbomb, denoncoi disa orë më parë shefin e poliicsë së zonës së Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, se kishte ngacmuar seksualisht një vajzë 15 vjeçare, duke e marrë në makinë dhe më pas duke i dërguar video të turpshme.

Denoncimi është është bërë nga nëna e vajzës që e ka referuar rastin bashkë me videon fillimisht në portalin newsbomb.

Rasti është konsideruar nga policia, që ka vënë në pranga policin Bajrakurtaj, që do të përgjigjet përpara drejtësisë për shpërdorim detyre dhe ngacmim seksual ndaj personave minorene. Dl

 

Pas