Kryesore

“S’jam supermen, por jap shpirtin”, Florian Marku flet pas fitoresBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 25/08/22 |
Opi Nion

“S’jam supermen, por jap shpirtin”. Ishin këto fjalët e para të Florian Markut, pas fitues kundër meksikanit Miguel Parra në stradiumin “Air Albania”.

Pas kësaj fitoreje, Marku merr titullin WBC silver dhe renditet në vendin e 43-të në botë në peshën   Welterweight./Opinion.al

 

Pas