Life Style

Si reagon çdo shenjë e Horoskopit pas ndarjesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:42 - 07/11/22 |
Opi Nion

Dashi do të sulmojë të gjithë të njohurit dhe miqtë e tij dhe mund të prishë përkohësisht shumë nga marrëdhëniet e tij për shkak të sjelljes së tij.

Demi zakonisht i merr për zemër ndarjet e tyre dhe për një kohë të gjatë mund të ndalojë së bëri shumë gjëra që dikur i donin.

Binjakët i thonë gjithë botës se është në rregull dhe përpiqet të duket mirë, por për fat të keq është keq!

Gaforrja qan shumë derisa të arrijë në pikën ku nuk ka më… lot.

Luani bie pak në depresion dhe ndihet sikur nuk ka qëndrueshmëri për t’u ngritur nga shtrati dhe në përgjithësi nuk dëshiron të bëjë asgjë.

Virgjëresha ia hedh fajin dhe bën gjithçka për të bindur veten se ai është përgjegjës për ndarjen.

Peshorja ndjen nevojën për të qenë vetëm dhe shpesh distancohet nga njerëzit e saj.

Akrepi lidhet shumë emocionalisht me marrëdhëniet e tij deri në atë pikë sa kur ndahet do të shikojë gjërat e ish-it/saj për ditë të tëra dhe do të qajë.

Shigjetari do të humbasë vetëbesimin për pak kohë.

Bricjapi duket dhe ndihet i trishtuar për një kohë, por shpejt i kapërcen kujtimet e këqija dhe vazhdon.

Ujori i injoron të gjithë derisa ta gjejnë veten përsëri.

Peshqit duan të qëndrojnë të heshtur, nuk fajësojnë askënd dhe vetëm presin të kalojë një periudhë kohe para se të vazhdojë me jetën e tij përsëri.

Pas