Aktualitet

Si e braktisën atentatorët makinën me armë në Paris


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:34 - 15/11/15 |
b.f

Disa armë Kallashnikov janë gjetur në një makinë të braktisur në Paris dhe besohet të jenë përdorur në sulmet e 13 Nëntorit në kryeqytetin francez.

Makina e zezë e tipit Seat u gjet në lindje të rrethinave të Parisit dhe besohet se atentatorët e kanë braktisur aty.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas