-Jetë dhe Stil

Video/ Nudo për bamirësi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 15/11/15 |
b.f

Një grup studentësh britanikë janë zhveshur nudo dhe kane realizuar një kalendar për të mbledhur para për shokun e tyre të sëmurë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas