-Jetë dhe Stil

Si do të jetë moti sot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:16 - 11/07/20 |
Opi Nion

Moti gjatë ditës së shtunë 11 Korrik, parashikohet të jetë i kthjellët në pjesën e parë të ditës, ndërkohë që në pjesën e dytë të saj, do të ketë vranësira të cilat kryesisht në zonat malore priten të shoqërohen edhe  me reshje shiu.

Temperaturat do të shënojnë vlerat minimalenë 15 gradë celsius dhe maksimale deri në 37 gradë celsius.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det, në drejtimin veri-perëndimor.

Pas