Aktualitet

Si do të jetë fleta e votimit për zgjedhjet e 25 prillit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 22/03/21 |
Opi Nion

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar disa nga variantet se si do te jetë fleta e votimit për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Bëhet me dije se Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka pasur takim me përfaqësues të partive politike dhe iu ka dorëzuar modelet e fletës së votimit.

Sipas informacioneve, përfaqësuesi i PS Eridian Salianji mësohet të ketë kërkuar të mundësohet votimi i thjeshtë dhe i qartë dhe të numërohet drejtë dhe shpejt./ Opinion.al

Pas