Te Fundit

Shqiptarja, modele e Victoria Secret, listohet si një nga femrat më seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:58 - 11/10/18 |
el ida

Ish-kampione në Takewondo, dhe modele e pasarelave të Victoria Secret, shqiptarja është renditur si një nga femrat më seksi në planet.

Portali i njohur Wap Mag çdo vit bën listimin e femrave më seksi në planet. Dhe këtë vit në 12-shen më të mirë ka një hyrje të re.

Bëhet fjalë për Tika Camaj. Ajo është një modele shqiptare, e cila tërhoqi shumë vëmendje gjatë sfilatës së Victoria Secret.

Ajo ka praktikuar arte marciale dhe ka qenë një kampione në Taekwondo në rininë e saj.

 

Pas