Aktualitet

Shqipëria goditet përsëri nga tërmeti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:49 - 24/09/20 |
Opi Nion

Një tërmet i fuqishëm me epiqendër në qytetin e Elbasanit, është ndjerë në orën 01:25.

Sipas Qendrës Europiane, CSEM, tërmeti ka patur magnitudë 4.6 të shkallës rihter dhe thellësi 5km.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë gjithashtu në Lushnje, Fier dhe në Tiranë./Opinion.al

Pas